Storefinder

Laden...
Hello again - Reopening mey® stores

Uw openingstijden in een overzicht

Store Aachen:
02 41 / 94 31 81 42
Store.Aachen@mey.com
Ma - Vrij 10 - 18:30 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Baden-Baden:
0 72 21 / 39 55 919
Store.Baden-Baden@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Bamberg:
09 51 / 30 900 465
Store.Bamberg@mey.com
Ma - Zat 9:30 - 19 Uur

Store Boulevard Berlin:
030 / 72 011 659
store.boulevardberlin@mey.com
Ma - Zat 10 - 20 Uur

Store Berlin Ku'damm:
030 / 88 77 84 38
Store.Kudammberlin@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Bielefeld:
05 21 / 98 62 14 24
Store.Bielefeld@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18:30 Uur

Store Bonn:
02 28 / 948 020 27
Store.Bonn@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Bremen:
04 21 / 36 49 86 95
Store.Bremen@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Dortmund:
02 31 / 95 29 01 07
store.dortmund@mey.com
Ma - Zat 10 - 20 Uur

Store Frankfurt:
069 / 29 72 36 78
Store.Frankfurt@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Göttingen:
05 51 / 50 53 29 71
Store.Frankfurt@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Hamburg:
040 / 320 88 444
Store.Hamburg@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

 

Store Köln:
02 21 / 258 857 39
Store.Koeln@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Konstanz:
07 531 / 916 82 63
Store.Konstanz@mey.com
Ma - Zat 9:30 - 18:30 Uur

Store Nürnberg:
09 11 / 99 28 46 29
Store.Nuernberg@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Regensburg:
09 41 / 630 843 51
Store.Regensburg@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Rottach-Egern:
0 80 22 / 67 39 284
Store.Rottach-Egern@mey.com
Ma -Vrij 10 - 18 Uur
Zat 10 - 17 Uur

Store Trier:
06 51 / 99 16 87 69
Store.Trier@mey.com
Ma - Zat 10 - 18 Uur

Store Ulm:
07 31 / 159 792 57
store.ulm@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 9:30 - 18 Uur

Store Wiesbaden:
06 11/ 16 66 13 22
store.wiesbaden@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Multibrand Store Uhlig am Dom:
0 61 31 / 69 34 538
Ma - Vrij 09:30 - 18:30 Uur
Zat 9:30 - 18 Uur

Multibrand Store Grazia Salzburg:
0043 662 884 551
Ma -Vrij 10 - 18 Uur
Zat 10 - 17 Uur


Onze hygiënische maatregelen

Om uw winkelervaring zo aangenaam en veilig mogelijk te maken, hebben wij een uitgebreid hygiëneconcept ontwikkeld.

Royale verkoopruimtes

Royale verkoopruimtes

Het aantal klanten is gebaseerd op de eisen van de federale regering. Dit zorgt ervoor dat er geen rijen ontstaan in de winkel en dat elke klant voldoende ruimte heeft in de winkel. 

Verplichte maskers

Verplichte maskers

Gelieve een FFP2 masker te dragen als u de winkels binnengaat. Zo beschermen we elkaar en blijven we gezond.

Afstandsregels

Afstandsregels

Gelieve een hygiënische afstand van 1,5 meter te houden tot ons personeel en andere bezoekers. 

Ontsmettingsdispenser

Ontsmettingsdispenser

Gebruik a.u.b. de ontsmettingsdispensers die bij alle ingangen van onze winkels staan. Zo vermijden we allemaal ongewenste overdracht van ziektekiemen en virussen.

Verplichte testen afhankelijk van de stad

Afhankelijk van de stad: Toelating alleen met dagelijks negatief testresultaat

Afhankelijk van de voorschriften van uw stad, kan een dagelijks negatief testresultaat nodig zijn om de winkel binnen te komen. 


Stores loading...

Mey Store near you

Onze stores, onze verkooppunten, onze steden. Time for exploration. Ontdek onze Mey-collecties nu ook bij u in de buurt.

  • $nbsp;
MEY Retailer
MEY Flagship Store

Maak nu een klantenaccount aan en beveilig een waardebon van 10€ (minimale bestelwaarde 50€)

Het voordeel van uw klantaccount: gratis verzending zonder minimale bestelwaarde

Filter Stores

Kiese winkeltype

Inloggen

Nieuwe klant

Uw voordelen in een overzicht

  • Gratis verzending voor alle bestellingen
  • Ontvang een eenmalige waardebon van 10€ met registratie e-mail (inwisselbaar vanaf 50€ aankoopwaarde)
  • Overzicht van al uw bestellingen
  • Sneller bestelproces van uw volgende aankopen
  • Beheer uw verzend- en factuuradressen
Menu