Storefinder

Laden...
mey® stores

Uw openingstijden in een overzicht

Store Aachen:
02 41 / 94 31 81 42
Store.Aachen@mey.com
Ma - Vrij 10 - 18:30 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Baden-Baden:
0 72 21 / 39 55 919
Store.Baden-Baden@mey.com
Ma - Zat 10 - 18 Uur

Store Bamberg:
09 51 / 30 900 465
Store.Bamberg@mey.com
Ma - Zat 9:30 - 19 Uur

Store Boulevard Berlin:
030 / 72 011 659
store.boulevardberlin@mey.com
Ma - Zat 10 - 20 Uur

Store Berlin Ku'damm:
030 / 88 77 84 38
Store.Kudammberlin@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Bielefeld:
05 21 / 98 62 14 24
Store.Bielefeld@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18:30 Uur

8Store Bonn:
02 28 / 948 020 27
Store.Bonn@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Frankfurt:
069 / 29 72 36 78
Store.Frankfurt@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Göttingen:
05 51 / 50 53 29 71
Store.goettingen@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur 
Zat 10 - 18 Uur

Store Hamburg:
040 / 320 88 444
Store.Hamburg@mey.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur

Store Köln:
02 21 / 258 857 39
Store.Koeln@mey.com
Ma - Zat 10 - 18 Uur

Store Konstanz:
07 531 / 916 82 63
Store.Konstanz@mey.com
Ma - Zat 10 - 18 Uur

Store Meran:
0039 (0473) 322808
Store.Meran@mey.com
Mo - Fr 09:30 -19:00 Uur
Sa 09:30 - 18:00 Uur

Store Nürnberg:
09 11 / 99 28 46 29
Store.Nuernberg@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Regensburg:
09 41 / 630 843 51
Store.Regensburg@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Rottach-Egern:
0 80 22 / 67 39 284
Store.Rottach-Egern@mey.com
Ma -Vrij 09:30 - 13 Uur / 13:45 - 18:30 Uur
Zat 10 - 17 Uur

Store Trier:
06 51 / 99 16 87 69
Store.Trier@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

Store Ulm:
07 31 / 159 792 57
store.ulm@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 9:30 - 18 Uur

Store Wiesbaden:
06 11/ 16 66 13 22
store.wiesbaden@mey.com
Ma - Vrij 10 - 19 Uur
Zat 10 - 18 Uur

 

Multibrand Store Uhlig am Dom:
0 61 31 / 69 34 538
Ma - Vrij 09:30 - 18:30 Uur
Zat 9:30 - 18 Uur

Multibrand Store Grazia Salzburg:
0043 662 884 551
Ma -Vrij 10 - 18 Uur
Zat 10 - 17 Uur

Mes Amis Store Aschaffenburg
06 021 / 58 09 457
store.aschaffenburg@mes-amis.com
Ma -Vrij 09:30 - 18:30 Uur
Zat 10 - 17 Uur

Mes Amis Store Bremen
04 21 / 43 080 118
store.bremen@mes-amis.com
Ma - Zat 10 - 18 Uur

Mes Amis Store Heidelberg
06 221 / 45 39 200
store.heidelberg@mes-amis.com
Ma - Zat 10 - 19 Uur


Stores loading...

Mey Store near you

Onze stores, onze verkooppunten, onze steden. Time for exploration. Ontdek onze Mey-collecties nu ook bij u in de buurt.

  • $nbsp;
MEY Retailer
MEY Flagship Store

Onze hygiënische maatregelen

Om uw winkelervaring zo aangenaam en veilig mogelijk te maken, hebben wij een uitgebreid hygiëneconcept ontwikkeld.

Royale verkoopruimtes

Royale verkoopruimtes

Het aantal klanten is gebaseerd op de eisen van de federale regering. Dit zorgt ervoor dat er geen rijen ontstaan in de winkel en dat elke klant voldoende ruimte heeft in de winkel. 

Verplichte maskers

Verplichte maskers

Gelieve een FFP2 masker te dragen als u de winkels binnengaat. Zo beschermen we elkaar en blijven we gezond.

Afstandsregels

Afstandsregels

Gelieve een hygiënische afstand van 1,5 meter te houden tot ons personeel en andere bezoekers. 

Ontsmettingsdispenser

Ontsmettingsdispenser

Gebruik a.u.b. de ontsmettingsdispensers die bij alle ingangen van onze winkels staan. Zo vermijden we allemaal ongewenste overdracht van ziektekiemen en virussen.

Verplichte testen afhankelijk van de stad

Afhankelijk van de stad: Toelating alleen met dagelijks negatief testresultaat

Afhankelijk van de voorschriften van uw stad, kan een dagelijks negatief testresultaat nodig zijn om de winkel binnen te komen. 

Filter Stores

Kiese winkeltype

Uw klantenrekening

Ik ben een nieuwe klant

U kunt de volgende keer direct inloggen en genieten van uw voordelen

  • Gratis verzending vanaf € 100 **
  • Overzicht van al uw bestellingen
  • Snel bestelproces
  • Beheer uw verzend- en factuuradressen
** Gratis verzending voor leveringen buiten Duitsland vanaf €100.
Menu